XS4 MINI White


S XS4 mini zvyšujeme latku už tak vysokého štandardu vďaka malej, diskrétnej veľkosti v kombinácii s moderným, čistým LED dizajnom. Kompaktnosť XS4 Mini zjednodušuje inštaláciu prakticky na akékoľvek dvere v akomkoľvek prostredí.

Základom XS4 Mini je bezpočet hodín venovaných štúdiu, ako používatelia skutočne používajú prístupový systém. Napríklad nová LED dióda bola vyvinutá tak, aby bolo jednoduchšie sledovať stav dverí. A anténa bola prebudovaná tak, aby načítala prístupové údaje rýchlejšie, než kedykoľvek predtým. Tiež pokrýva celú oblasť nad kľučkou, takže nemusíte premýšľať, kam priložiť kartu. Elegantná plastová čítačka XS4 Mini je dostupná v dvoch farebných prevedeniach a pod plastovým krytom má výrobok oceľovú konštrukciu, ktorá zaisťuje vynikajúcu konštrukčnú integritu. A aby to bolo ešte jednoduchšie, XS4 Mini prichádza so širokou škálou funkčných a štýlových kľučiek, vhodných pre použitie na akýkoľvek typ dverí. SALTO XS4 Mini je 100% kompatibilný s rýdzo priekopníckou SVN SALTO virtuálnou sieťou a so SALTO bezdrôtovým on-line systémom, rovnako tak ako s celým radom SALTO výrobkov. XS4 Mini prináša Vašej budove riešenie, ktoré zabezpečí ľahšiu správu, je bezpečnejšie a tiež pohodlnejšie pre všetkých, ktorí budovu využívajú.

Pre XS4 Mini sme použili najnovšie elektronické technológie na zabezpečenie nových elektronických kovaní, ktoré umožňujú držať krok s neustálym technologickým rozvojom. S oveľa rýchlejším mikroprocesorom, 4x väčšou pamäťou a dokonalým dizajnom je XS4 Mini inovatívnym zázrakom.